Par uzņēmumu

Kompānija «Briz» savu darbību sāka 1991.gada septembrī. No savas pastāvēšanas pirmajām dienām kompānija, soli pēc soļa, virzījās uz nospraustajiem mērķiem, sasniedzot arvien jaunas virsotnes gan biznesā, gan savā attīstībā. Regulāra personāla apmācība nodrošina ātru un kvalitatīvu klientu un mūsu partneru apkalpošanu. Pieredze un kolektīva saliedētība, augsti kvalificēti darbinieki, harizma un kompānijas vadības mērķtiecība sniedz papildus iespējas, lai sasniegtu virsotnes. Kompānijai ir visas nepieciešamās licences ārstniecības līdzekļu tirdzniecībai, lai īstenotu sekmīgu biznesu. Kompānijai tāpat ir Labas ražošanas prakses (GMP) licence uz ārstniecības līdzekļu, kas ir ražoti ārpus Eiropas Savienības, marķēšanu un izlaišanu tirgū.

Mūsu misija

«Briz» kompānijas misija ir mūsu klientu prasību nodrošināšana dabīgiem, efektīviem un mūsdienīgiem ar ārstniecības un kosmētiskas līdzekļiem, bioloģiski aktīvām piedevām, kas ļauj uzlabot veselības stāvokli un dzīves kvalitāti. Izmantojot nepieciešamos resursus un iespējas, mēs savlaicīgi nodrošinām mūsu klientus ar kvalitatīviem ārstniecības līdzekļiem un nepieciešamajām precēm. Mūsu prioritāte ir sekmīga sadarbība ar partneriem. Mēs vienmēr ejam pretim nākotnei, kuru radām kopā ar Jums.
Savā darbā mēs ievērojam vērtības:

Ētikas principi

Mēs esam pārliecināti, ka stabila un noturīga izaugsme, kā arī atzinīga kompānijas reputācija valstīs, kurā tā strādā, ir atkarīga no korporatīvās ētikas ievērošanas, kas ir balstīta uz cieņu pret likumu un visas cilvēces vajadzībām, taisnīgumu, lojalitāti un kompānijas atbildību.

Cieņa pret cilvēkiem

Mēs atbalstām radošus un iniciatīvus cilvēkus, ļaujot katram atklāt savu potenciālu.

Uzticība un partnerība

Mēs cienām partnerus, atbildību un pilnvaru deleģēšanu efektīvas adaptācijas sasniegšanai pasaulē, kas nepārtraukti mainās.

Rūpes par klientiem

Mēs pastāvīgi paaugstinām kvalitāti un radām mūsu produkcijas un pakalpojumu papildus priekšrocības, ieviešot efektīvus inovatīvus lēmumus.

Komandas darbs

Kompānijas darbinieki ir mūsu galvenais kapitāls. Mēs atbalstām atvērtību, apmaiņu ar zināšanām, tehnoloģijām un praktiskajām iemaņām kompānijas iekšienē.